Podobne wpisy
LOKALNE USŁUGI
Drodzy Mieszkańcy, pierwsze wydanie naszej gazetki z LOKALNYMI USŁUGAMI już do Was dotarło. To kolejna forma przekazywania informacji, o którą prosiliście. Gazetka będzie ewoluować – wraz z naszym rozwojem w tym zakresie – będziemy informować Was o kluczowych wydarzeń, ciekawych inicjatywach i podejmowanych działaniach, a także o tym, co przed nami w najbliższym czasie. Dziękujemy naszym lokalnych przedsiębiorcom za zaufanie i chęć współpracy.
Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku mieszkalnym
Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku mieszkalnym o pow. 40 m2. Pomieszczenie położone jest w piwnicy z dostępem do światła dziennego, ogrzewane, z dostępem do węzła sanitarnego. Przeznaczenie na cichą działalność nie uciążliwą dla mieszkańców lub magazyn. Stawka najmu 15zł/m2 netto plus opłaty za media czyli prąd, woda i centralne ogrzewanie. Media opomiarowane rozliczane raz w roku za wyjątkiem energii elektrycznej. Kontakt telefoniczny 618203212 lub mail biuro@wsm-naramowice.pl
Parking przed budynkiem Sarmacka 14
Szanowni Mieszkańcy, na posiedzeniu Rady Nadzorczej oraz Zarządu spółdzielni 25.07.2022 została wstępnie omówiona propozycja projektu parkingu przed budynkiem Sarmacka 14. Prosimy o zapoznanie się z tym projektem. Czekamy na Państwa uwagi i opinie drogą mailową lub w biurze spółdzielni do dnia 25.08.2022. Projekt, po tym terminie zostanie przygotowany do dalszej procedury umożliwiającej rozpoczęcie budowy po uzyskaniu stosownych pozwoleń. Zarząd WSM Naramowice
ODPADY WYSTAWKOWE
Szanowni Mieszkańcy, Uprzejmie informujemy, że odbiór odpadów wielkogabarytowych odbędzie się w 09.03.2026 r. (poniedziałek)! Prosimy o wystawienie gabarytów w wyznaczone miejsce najpóźniej do godz. 7:00 w dniu odbioru. Do gabarytów zaliczamy m.in.: meble, dywany, materace, sprzęt RTV i AGD. Nie wystawiamy odpadów budowlanych, ani odpadów niebezpiecznych.
INFORMACJA o zamiarze powołania zespołu ds. opracowania zmian w Statucie Spółdzielni❗️
Zarząd Spółdzielni informuje o zamiarze powołania zespołu roboczego, którego celem będzie opracowanie propozycji zmian w obowiązującym statucie Spółdzielni. Zespół będzie działał w formule otwartego dialogu i współpracy, z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań członków Spółdzielni. Spotkania zespołu będą odbywały się cyklicznie, od września 2025 r. a ich harmonogram zostanie ustalony na pierwszym posiedzeniu zespołu. Do udziału w pracach zespołu zapraszamy członków Spółdzielni, którzy są zainteresowani aktywnym udziałem w procesie aktualizacji statutu oraz wniesieniem…
KOMUNIKAT
ZARZĄD WŁASNOŚCIOWEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „NARAMOWICE”, INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z PLANOWANYM URUCHOMIENIEM SEZONU GRZEWCZEGO, W CELU UNIKNIĘCIA ZAPOWIETRZENIA INSTALACJI, ISTNIEJE KONIECZNOŚĆ OTWARCIA WSZYSTKICH ZAWORÓW GRZEJNIKOWYCH I USTAWIENIE W POZYCJI „5”. PROSIMY O ZAKOŃCZENIE W MIESZKANIACH WSZELKICH PRAC DOTYCZĄCYCH INSTALACJI C.O. DO DNIA 16.09.2022
