Podobne wpisy

  • LOKALNE USŁUGI

    Drodzy Mieszkańcy, pierwsze wydanie naszej gazetki z LOKALNYMI USŁUGAMI już do Was dotarło. To kolejna forma przekazywania informacji, o którą prosiliście. Gazetka będzie ewoluować – wraz z naszym rozwojem w tym zakresie – będziemy informować Was o kluczowych wydarzeń, ciekawych inicjatywach i podejmowanych działaniach, a także o tym, co przed nami w najbliższym czasie. Dziękujemy naszym lokalnych przedsiębiorcom za zaufanie i chęć współpracy.

  • Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku mieszkalnym

    Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku mieszkalnym o pow. 40 m2. Pomieszczenie położone jest w piwnicy z dostępem do światła dziennego, ogrzewane, z dostępem do węzła sanitarnego. Przeznaczenie na cichą  działalność nie uciążliwą dla mieszkańców lub magazyn. Stawka najmu 15zł/m2 netto plus opłaty za media czyli prąd, woda i centralne ogrzewanie. Media opomiarowane rozliczane raz w roku za wyjątkiem energii elektrycznej. Kontakt telefoniczny 618203212 lub mail biuro@wsm-naramowice.pl

  • Parking przed budynkiem Sarmacka 14

    Szanowni Mieszkańcy, na posiedzeniu Rady Nadzorczej oraz Zarządu  spółdzielni 25.07.2022 została wstępnie omówiona propozycja projektu parkingu przed budynkiem Sarmacka 14. Prosimy o zapoznanie się z tym projektem. Czekamy na Państwa uwagi i opinie drogą mailową lub w biurze spółdzielni do dnia 25.08.2022. Projekt, po tym terminie zostanie przygotowany do dalszej procedury umożliwiającej rozpoczęcie budowy po uzyskaniu stosownych pozwoleń. Zarząd WSM Naramowice

  • ODPADY WYSTAWKOWE

    Szanowni Mieszkańcy, Uprzejmie informujemy, że odbiór odpadów wielkogabarytowych odbędzie się w 09.03.2026 r. (poniedziałek)! Prosimy o wystawienie gabarytów w wyznaczone miejsce najpóźniej do godz. 7:00 w dniu odbioru. Do gabarytów zaliczamy m.in.: meble, dywany, materace, sprzęt RTV i AGD. Nie wystawiamy odpadów budowlanych, ani odpadów niebezpiecznych.

  • INFORMACJA o zamiarze powołania zespołu ds. opracowania zmian w Statucie Spółdzielni❗️

    Zarząd Spółdzielni informuje o zamiarze powołania zespołu roboczego, którego celem będzie opracowanie propozycji zmian w obowiązującym statucie Spółdzielni. Zespół będzie działał w formule otwartego dialogu i współpracy, z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań członków Spółdzielni. Spotkania zespołu będą odbywały się cyklicznie, od września 2025 r. a ich harmonogram zostanie ustalony na pierwszym posiedzeniu zespołu. Do udziału w pracach zespołu zapraszamy członków Spółdzielni, którzy są zainteresowani aktywnym udziałem w procesie aktualizacji statutu oraz wniesieniem…

  • KOMUNIKAT

    ZARZĄD WŁASNOŚCIOWEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „NARAMOWICE”, INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z PLANOWANYM URUCHOMIENIEM SEZONU GRZEWCZEGO, W CELU UNIKNIĘCIA ZAPOWIETRZENIA INSTALACJI, ISTNIEJE KONIECZNOŚĆ OTWARCIA WSZYSTKICH ZAWORÓW GRZEJNIKOWYCH I USTAWIENIE W POZYCJI „5”. PROSIMY O ZAKOŃCZENIE W MIESZKANIACH WSZELKICH PRAC DOTYCZĄCYCH INSTALACJI C.O. DO DNIA 16.09.2022