Wyłączenie ogrzewania
Szanowni Mieszkańcy,
uprzejmie informujemy, że od dnia 20.05.2026 r. nastąpi wyłączenie ogrzewania w budynkach Spółdzielni.
Jednocześnie zalecamy pozostawienie zaworów termostatycznych przy grzejnikach ustawionych na pozycję „5”. Pozwoli to uniknąć zakleszczenia zaworów oraz zapewni ich prawidłowe działanie przed kolejnym sezonem grzewczym.
