Wyłączenie ogrzewania

Szanowni Mieszkańcy,

uprzejmie informujemy, że od dnia 20.05.2026 r. nastąpi wyłączenie ogrzewania w budynkach Spółdzielni.

Jednocześnie zalecamy pozostawienie zaworów termostatycznych przy grzejnikach ustawionych na pozycję „5”. Pozwoli to uniknąć zakleszczenia zaworów oraz zapewni ich prawidłowe działanie przed kolejnym sezonem grzewczym.

Podobne wpisy