Podobne wpisy
Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku mieszkalnym
Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku mieszkalnym o pow. 40 m2. Pomieszczenie położone jest w piwnicy z dostępem do światła dziennego, ogrzewane, z dostępem do węzła sanitarnego. Przeznaczenie na cichą działalność nie uciążliwą dla mieszkańców lub magazyn. Stawka najmu 15zł/m2 netto plus opłaty za media czyli prąd, woda i centralne ogrzewanie. Media opomiarowane rozliczane raz w roku za wyjątkiem energii elektrycznej. Kontakt telefoniczny 618203212 lub mail biuro@wsm-naramowice.pl
Zmiana numeru do szlabanu nr 7
‼️Uwaga‼️Drodzy Mieszkańcy, tym razem, z przyczyn technicznych konieczna była zmiana numeru do SZLABANU nr 7 przy SARMACKIEJ 12 ❗️ nowy numer to: +467191207877606‼️ ❗️numer długi, dziwny, ALE PRAWIDŁOWY I NIE GENERUJE ŻADNYCH KOSZTÓW DLA UŻYTKOWNIKÓW❗️ taki jest numer techniczny karty podłączonej do modułu szlabanu! Proszę korzystać bez obaw❗️ NUMER ZAMIESZCZONY RÓWNIEŻ NA SAMYM SZLABANIE, aby ułatwić Państwu wjazd na teren osiedla❗️
Zmarł były Prezes WSM Naramowice – Pan Marek Bienert
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł Pan Marek Bienert, wieloletni i zasłużony Prezes Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Naramowice”.Pan Marek Bienert był człowiekiem niezwykle oddanym swojej pracy i społeczności lokalnej.Z pasją i zaangażowaniem kierował Spółdzielnią przez wiele lat, dbając o jej rozwój, dobro mieszkańców oraz przyjazną atmosferę w naszej wspólnocie.Jego profesjonalizm, życzliwość i odpowiedzialność pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Składamy szczere wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim.Cześć Jego pamięci. Zarząd, Rada…
PODZIĘKOWANIA
W imieniu Zarządu oraz całej Społeczności WSM Naramowice pragnę serdecznie podziękować ustępującym Członkom Rady Nadzorczej –Pani Alicji Marciniak oraz Panu Wojciechowi Jędraszczykowi za zaangażowanie, profesjonalizm i cenny wkład w rozwój naszej Spółdzielni! Państwa wsparcie, wiedza oraz doświadczenie odegrały istotną rolę w realizacji strategicznych celów oraz w podejmowaniu kluczowych decyzji dla dalszego rozwoju i stabilności naszej działalności. Dzięki Państwa pracy Rada Nadzorcza mogła skutecznie pełnić swoją…
Przerwa w dostawie ciepłej wody od 08.06. do 12.06.2026
Szanowni Mieszkańcy, od dnia 08.06.2026 r. godz. 04.30 do dnia 12.06.2026 r. godz. 08.30 nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody w budynkach Spółdzielni. Informację przekazała firma VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A. – przerwa wynika z konieczności usunięcia usterki na miejskiej sieci ciepłowniczej, na co Spółdzielnia nie ma niestety wpływu.
