Podobne wpisy
Wyłączenie ogrzewania
Szanowni Mieszkańcy, uprzejmie informujemy, że od dnia 20.05.2026 r. nastąpi wyłączenie ogrzewania w budynkach Spółdzielni. Jednocześnie zalecamy pozostawienie zaworów termostatycznych przy grzejnikach ustawionych na pozycję „5”. Pozwoli to uniknąć zakleszczenia zaworów oraz zapewni ich prawidłowe działanie przed kolejnym sezonem grzewczym.
PODZIĘKOWANIA
W imieniu Zarządu oraz całej Społeczności WSM Naramowice pragnę serdecznie podziękować ustępującym Członkom Rady Nadzorczej –Pani Alicji Marciniak oraz Panu Wojciechowi Jędraszczykowi za zaangażowanie, profesjonalizm i cenny wkład w rozwój naszej Spółdzielni! Państwa wsparcie, wiedza oraz doświadczenie odegrały istotną rolę w realizacji strategicznych celów oraz w podejmowaniu kluczowych decyzji dla dalszego rozwoju i stabilności naszej działalności. Dzięki Państwa pracy Rada Nadzorcza mogła skutecznie pełnić swoją…
KOMUNIKAT
DRODZY MIESZKAŃCY,INFORMUJEMY, ŻE BIURO SPÓŁDZIELNI W DNIU05.06.2026 r. BĘDZIE ZAMKNIĘTE.WSZELKIE PILNE SPRAWY W TYM DNIU PROSIMY ZGŁASZAĆ TELEFONICZNIE 📞 534 709 709 LUB ZA POŚREDNICTWEM PORTALU MIESZKAŃCA
Biuro w dniu 2.05.2024 nieczynne
W dniu 02.05.2024 (czwartek) biuro Spółdzielni będzie nieczynne.
