Komunikat
W dniu 14 sierpnia 2023 r. (poniedziałek) biuro Spółdzielni będzie nieczynne.
W dniu 14 sierpnia 2023 r. (poniedziałek) biuro Spółdzielni będzie nieczynne.
Szanowni Mieszkańcy, Uprzejmie informujemy, że odbiór odpadów wielkogabarytowych odbędzie się w 09.03.2026 r. (poniedziałek)! Prosimy o wystawienie gabarytów w wyznaczone miejsce najpóźniej do godz. 7:00 w dniu odbioru. Do gabarytów zaliczamy m.in.: meble, dywany, materace, sprzęt RTV i AGD. Nie wystawiamy odpadów budowlanych, ani odpadów niebezpiecznych.
DRODZY MIESZKAŃCY,INFORMUJEMY, ŻE BIURO SPÓŁDZIELNI W DNIU05.06.2026 r. BĘDZIE ZAMKNIĘTE.WSZELKIE PILNE SPRAWY W TYM DNIU PROSIMY ZGŁASZAĆ TELEFONICZNIE 📞 534 709 709 LUB ZA POŚREDNICTWEM PORTALU MIESZKAŃCA
Zarząd spółdzielni przypomina o obowiązku segregacji odpadów. Właścicieli mieszkań prosimy o poinstruowanie swoich najemców. W ostatnim czasie również na monitoringu obserwujemy nagminne podrzucanie pod śmietniki kartonów (należy je pociąć i wrzucić do pojemnika na makulaturę!!!), muszli sedesowych, drzwi wewnętrznych itp. Do odpadów segregowanych w pojemnikach Molok nie należą odpady budowlane, które każdy mieszkaniec musi wywieźć na własny koszt.