Podobne wpisy
KOMUNIKAT – WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW WSM Naramowice
Szanowni Mieszkańcy, na dzień 14.05.2026 r. o godz. 17.00 zaplanowane zostało Walne Zgromadzenie Członków WSM Naramowice. Szczegóły w załączonym komunikacie! Do zobaczenia!
Segregacja odpadów
Zarząd spółdzielni przypomina o obowiązku segregacji odpadów. Właścicieli mieszkań prosimy o poinstruowanie swoich najemców. W ostatnim czasie również na monitoringu obserwujemy nagminne podrzucanie pod śmietniki kartonów (należy je pociąć i wrzucić do pojemnika na makulaturę!!!), muszli sedesowych, drzwi wewnętrznych itp. Do odpadów segregowanych w pojemnikach Molok nie należą odpady budowlane, które każdy mieszkaniec musi wywieźć na własny koszt.
KOMUNIKAT DOTYCZĄCY SZLABANÓW
Drodzy Mieszkańcy,od piątku, tj. 23.01. rozpoczynamy proces wymiany wszystkich polskich numerów służących do otwierania szlabanów na techniczne numery szwedzkie. Z uwagi na awaryjność dotychczasowych modemów wymiana ta okazała się konieczna. Polskie numery pozostaną aktywne do końca stycznia, co pozwoli na spokojne przestawienie się na nowy sposób otwierania szlabanów. Dla ułatwienia zachęcamy do zainstalowania bezpłatnej aplikacji PALGATE, która umożliwi wygodny wjazd na teren spółdzielni.
DERATYZACJA
🐀 OBOWIĄZKOWA DERATYZACJA NA TERENIE WSM NARAMOWICE ❗️📆Termin: 30.09. – 31.10.2025 r.Informacje dla mieszkańców:❗️Na terenach wspólnych oraz w pomieszczeniach technicznych zostaną wyłożone preparaty gryzoniobójcze.❗️Kontakt z trutką lub padłymi gryzoniami stanowi zagrożenie dla zdrowia.❗️Dzieci należy otoczyć szczególną opieką i poinformować je o zakazie dotykania preparatów.❗️Zwierzęta domowe, w szczególności psy, powinny być wyprowadzane wyłącznie na smyczy i nie mieć dostępu do miejsc wyłożenia preparatów. W razie wypadku: Prosimy o niezwłoczny kontakt z Oddziałem…
